603 852 020, 604 796 869  

ANKETA

Jaká je Vaše oblíbená horká čokoláda?

MLÉČNÁ 37% HOŘKÁ 21% OŘÍŠKOVÁ 20% JAHODOVÁ 22%

O NÁS
Historie značky Moretto

Historie značky Moretto

V roce 1928, v průmyslové části velkého italského města Milána, započal svou činnost pan Moretto zvaný "Bovisa".

Jeho specializace byla výroba směsi pro přípravu horké čokolády. Málokdo ví, že horká čokoláda má také dlouhou historii, podobně jako káva.

Společnost Moretto se pomalu přibližuje ke stoletému výročí od založení. V současné době již lze konstatovat, že produkty Moretto jsou již součástí potravinové historie jak v Itálii, tak i v celém světě.

Kvalita používaných 100% přírodních produktů přisoudila Morettu značku důvěry a popularity. Je to jeden z důvodů, proč se značka drží na vrcholu trhu i přes velkou konkurenci a ohrožení v podobě levnějších produktů nižší kvality.

Všechny produkty Moretto:

- neobsahují lepek

- neobsahují rostlinné tuky

obsahují pouze přírodní barviva

Postupně společnost Moretto uvedla na trh několik dalších produktů na bázi sypkých směsí, zejména pak směsi na přípravu Frappé, Horkých krémů (bez přidaného kakaa) a ledových čokolád.

O vzestupném trendu oblíbenosti značky Moretto svědčí i seznam získaných ocenění, mezi nimiž bychom mohli zmínit například:

- il Gran Premio della ospitalitá F.A.I.A.T.
- la Lupa Capitolina d'Oro 1971
- Ercole d´Oro 1978
- Premio Qualitá e Cortesia
- Civiltá del Lavoro award 2001

Všechny tyto ceny jsou důkazem vysoké kvality výrobků Moretto.

I když výrobky Moretto mohou na první pohled vypadat podobně jako ostatní konkurenční produkty, nenechte se zmýlit. Moretto je díky originální chuti a velké oblíbenosti ve skutečnosti unikátní na trhu. Velkou devizou je také skutečnost, že porcované horké čokolády nabízí ve 30g balení.

Naše společnost je výhradním dovozcem a distributorem produktů firmy Moretto S.p.a., Itálie již od roku 2001. Úspěšně pracujeme v oblasti prodeje našich produktů a máme zákazníky po celém území České republiky. Jsme přesvědčeni, že produkty Moretto můžou být zajímavým obchodním artiklem i pro vaše podnikání.

Vážení zákazníci, naše společnost působí na českém trhu již od roku 2001.

Zaručujeme profesionální spolupráci - kvalitní produkty za příznivé ceny, veškeré nabízené zboží skladem, vždy dodáváme zboží s dlouhou expirací, rychlé vyřízení objednávek, ...

Neváhejte a kontaktujte nás - gastro provozovnám a velkoodběratelům rádi zašleme vzorky zdarma.

Zjk3ZWFh