603 852 020, 604 796 869  

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jaká je Vaše oblíbená horká čokoláda?

MLÉČNÁ 46% HOŘKÁ 19% OŘÍŠKOVÁ 16% JAHODOVÁ 19%

O NÁS
Historie značky Moretto

Vážení zákazníci, naše společnost působí na českém trhu již od roku 2001.

Záruka kvality a profesionálního přístupu!

Historie značky Moretto

V roce 1928, v průmyslové části velkého italského města Milána, započal svou činnost pan Moretto zvaný "Bovisa".

Jeho specializace byla výroba směsi pro přípravu horké čokolády. Málokdo ví, že horká čokoláda má také dlouhou historii, podobně jako káva.

Společnost Moretto se pomalu přibližuje ke stoletému výročí od započetí činnosti. Ve skutečnosti se staly produkty Moretto součástí potravinové historie v Itálii i širokém světě.

Kvalita použitých 100% přírodních produktů připečetila Morettu značku důvěry a popularity. Je to jeden z důvodů, proč se značka udržela na trhu i přes velkou konkurenci a ohrožení v podobě levnějších produktů nižší kvality.

Postupně společnost uvedla na trh několik dalších produktů na bázi sypkých směsí, zejména pak směsi na přípravu Frappé, Horkých krémů (bez přidaného kakaa) a ledových čokolád.

Vzestupný trend značky potvrzuje i seznam získaných ocenění, mezi nimiž bychom se mohli zmínit o: 
- FAIAT Hospitality Grand Prix, Ercole d'Oro 1978
- Lupa Capitolina d'Oro 1971
- Civilt? del Lavoro 2001

Všechny z nich prokazující vysokou kvalitu výrobků.

I když produkty Moretto mohou vypadat podobně jako ostatní konkurenční nabídky, nenechte se zmýlit. Moretto je díky chuti a oblíbenosti ve skutečnosti unikátní na trhu. Velkou devizou je také to, že nabízí čokolády ve 30g balení na porci.

Naše společnost je výhradním dovozcem a distributorem produktů firmy Moretto S.p.a., Itálie již od roku 2001. Úspěšně pracujeme v oblasti prodeje našich produktů a máme zákazníky po celém území České republiky. Jsme přesvědčeni, že produkty Moretto můžou být zajímavým partnerem i pro vaše podnikání.

Neváhejte a kontaktujte nás - gastro provozovnám a velkoodběratelům rádi zašleme vzorky zdarma.

MTQ4ZmRk